Ana Sayfa Ziraat Bankası Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi

0
Paylaş
Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi kampanyası
Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi kampanyası

Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi

Çalışma hayatı tempolu yoğun bir ortamdır. Her çalışan kişi emekli olmayı hayal eder. Emekli olduktan sonra emekli maaşı ile hayatını geçindirmek ve ihtiyaçları karşılamakta zorluk çekebilir. Özel ihtiyaçlarda emekli maaşı yetmediğinde bankalardan düşük faizlerle kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliye Kredi İmkanı

Ziraat Bankası kişilere ve firmalara çeşitli kredi imkanı sunuyor. Ziraat bankası kredi çeşitleri, kredi kampanyaları hakkında en iyi banka seçildi. Emekliler de Ziraat Bankasından kredi çekerek özel ihtiyaçlarını ve yapmak istedikleri her şey için size imkan sunuyor. Ziraat Bankası emeklilere sunduğu kredi çeşitleri, kredi kampanyaları ve kredi imkanları ile sizlere güzel bir kolaylık sağlıyor.

Ziraat Bankası emeklilere kredi veriyor. Alacağınız faizsiz kredinin yanında kolay ödeme imkanı da bulunuyor. Böylece istediğiniz ihtiyacı rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası vadeler için 12,24,36,48 olarak farklı ödeme imkanı var. Böylece acil nakit ihtiyacınızı faizsiz kredi imkanı ile alabilirsiniz. Emekliye faizsiz kredi hakkında detaylı bilgiyi Ziraat Bankası şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Bir çok emekli nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Ziraat Bankasının emekliye faizsiz kredi seçeneğinden faydalandı. Bence sizinde bir hayaliniz var ve nakit ihtiyacınızda sorun yaşıyorsanız hemen Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi
Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi

Denizbank Emekliye Kredi: Denizbank Emekli Kredisi Başvuru Şartları

Emeklilere Faizsiz Kredinin Şartları

En önemli şart nedir diye düşünüyorsunuz. Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi seçeneğinden yararlanabilmenin en önemli şartı Ziraat Bankasından emekli maaşı alıyor olmanızdır. Ziraat Bankasından değil de başka bir bankadan emekli maaşı alıyorsanız, emekli maaşınızı Ziraat Bankasına yönlendirebilirsiniz. Faizsiz kredi başvurusu için bankanın şubeleri, ATM, internet ve cep şubelerden yararlanarak başvuru yapabilirsiniz.

Faizsiz kredi için başvuru yapıyorsanız bizzat kendiniz başvurmanız gerekiyor. Bankanın şubesinden başvuru yapıyorsanız, istenilen tüm belgelerin de yanında olması gerekiyor.

Kredini şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla.3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar yazımızda detaylıca bankalar karşılaştırılmıştır…

Faizsiz Kredi İçin İstenilen Belgeler

Ziraat Bankasından alacağınız faizsiz kredi başvurusu için istenilen önemli belgelerden biri nüfus cüzdanıdır. Emekli olduğunuzu gösteren belge, ikametgah belgesi ve altı adet vesikalık fotoğraf istenilen belgeler arasında yer alıyor.

Faizsiz kredi başvurunuzu yaptınız. Bundan sonra yapmanız gereken süreç beklemek olacak. Bankada sizin için bir araştırma yapacak. Kredi tutarı belirlenmesinde de emekli maaşınızın tutarı önem teşkil ediyor.

Faizsiz kredi için emekli maaşınızın 10 katı kadar kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaşınız 1.000 TL ile 1.500 TL arasında ise 10.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Krediyi aldınız ve geri ödeme imkanı da 12,24,36,48 ay vade seçeneklerinden birini kullanarak geri ödeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asgari Ücret Alan Kişi Ne Kadar Kredi Çekebilir? başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin