Ana Sayfa Faturalı Hatta Kredi Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

0
Paylaş
Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme
Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Hayatımız hızlı geçiyor. Günlük nakit ihtiyacına gereksinim duyuyoruz. Eskiden olsa arkadaşlarımız, eş, dost ya da akrabalarımız borç para verebiliyordu ancak şimdi pek mümkün değil. Akraba, arkadaş derken aile bireylerinden bile borç para almada çekiniyoruz. Orta halli ekonomiye sahip olan kişiler, borç para bulmak için farklı yöntemleri deniyor. Birçok yönteme başvurup, cevaplar da olumsuz yanıtlanınca adeta çaresiz kaldığını hissediyor. Kendinizi çaresiz hissetmeyin çünkü Vodafone faturalı hat üzerinden kredi çekme imkânı ile nakit ihtiyacınızı gidereceksiniz.

Kredi notu düşük olan, sicili bozuk olan ve gelire sahip olmayan kişiler bankadan kredi çekemez. Bazı telefon bayileri faturalı hat kullanan kişilere 1.000 TL ile 5.000 TL arasında kredi çekebilir.

Diyelim ki aldığınız cep telefonu 5.000 TL. Nakde sıkıştınız. Cep telefonu kutusunu hiç açmadan bir başka telefon dükkanı ya da bayisine satabilirsiniz. Satış yaparsınız ancak sizden ufak komisyon ücreti kesilir. 5.000 TL’lik telefonu tekrar 4.500 TL’ye satabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hattı Olanlara Kredi Fırsatı

Allah korusun. Diyelim ki sağlık sorunları nedeniyle acil nakde sıkıştınız. 3.000 TL ya da 5.000 TL’ye ihtiyacınız var. Aslında bu para yüksek bir meblağ değil. Parayı bulamıyor. Bankadan kredi çekmek için zaman yok. Kredi kartından avans almakta doğru değil. Bankalar faiz uyguluyor. Faiz ile birlikte ödeyeceğiniz miktar artıyor. En iyisi Vodafone Faturalı Hat Üzerinden kredi fırsatı imkânı diyebiliriz.

Faturalı hat üzerinden kredi çekme adlı diğer yazımızı okuyarak nasıl kredi alabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz…

Faturaya Kredi Almanın Avantajları

Vodafone faturalı hattınız sayesinde cep telefonu alabilirsiniz. Başvuru süreci kolay ve kısa sürer. Gelir belgesi, kefil vb. şartlar aranmaz. Senet imzalanmaz. Cep telefonunu aynı gün içinde alabilirsiniz.

vodafone faturalı hatta kredi
vodafone faturalı hatta kredi

Vodafone Hattı Üzerinden Kredi Çekme Şartları

Vodafone faturalı hat üzerinden kredi çekebilirsiniz. Ancak bazı şartlar vardır. Şimdi o şartları açıklıyoruz.

Vodafone faturalı hat üzerinden kredi çekmek için öncelikle faturalı vodafone hattınızın olması gerekiyor. Nüfus cüzdanınız ile birlikte vodafone bayilerine gidip, kredi kullanma konusunda bilgi alabilirsiniz. Vodafone kontörlü hattınız varsa, kredi imkânından faydalanamazsınız.

Vodafone faturalı hattınızı en az 6 aydan beri kullanıyor olmanız gerekir. Faturalarınızı da düzenli ödemiş olmanız gerekiyor.

İstediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonun aylık taksit tutarı cep telefonu faturanıza yansıtılır.

Vodafone’den aldığınız cep telefonunu ister taksit, isterseniz peşin olarak vodafone bayilerinden alabilirsiniz.

Eğer Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız: Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin