Ana Sayfa Faturalı Hatta Kredi Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

0
Paylaş
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Telekomünikasyon şirketleri arasında düzenlenen kampanyalarla birlikte rekabet ortamı gittikçe artıyor. Düzenlenen kampanyalar müşteriler tarafından merakla inceleniyor. Faturalı hat kullanan müşteri sayısında da artış oluyor. Turkcell en çok ilgi gösterilen operatör şirketlerinden birisidir. Turkcell faturalı hat sayısının artması için çalışmalar sürdürüyor. Bu durumda birçok kişi faturalı hattı tercih ediyor.

Turkcell faturası olan kişiler kolayca telefon kredisi kullanabiliyor. Ev hanımı, emekli, çalışan eğer Turkcell faturalı hattınız varsa, Turkcell Faturalı Hatta Kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Burada ki en önemli amaç nakit ihtiyacınızı karşılamak.

Turkcell Faturalı Hattınıza Kredi Çıkartılır

Nakit paraya ihtiyacınız varsa, farklı yollara başvurmanıza gerek yok. Banka şubelerine giderek kredi almak için birçok şartı yerine getireceğiniz an size zaman kaybı olacak. Skor, kara liste, SGK primi vb. bunlar bir sorun teşkil etmez. En önemli şart, Turkcell faturalı hatta sahip olmaktır.

Turkcell Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Turkcell faturalı hat üzerinden kredi çekmek istiyorsanız, öncelikle Turkcell faturalı hatta sahip olmanız gerekiyor. Turkcell kontörlü hat kullanıyorsanız, bu kampanyadan yararlanmak mümkün değil.

Kredi tutarı ve vade hakkında sizlerle bilgileri paylaşalım. 4.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulur. 24 ay vade imkanı tanınır.

Konumuzda iki defa bahsetmiştik. Bu kampanyadan sadece Turkcell faturalı hat sahibi olan kişi faydalanabilir. Eş, dost ya da akrabası faydalanamaz. Nüfus cüzdanınızı alarak bir Turkcell bayisine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Kredi kullanırsanız ancak hizmet bedeli adı altında ufak bir faiz uygulanıyor. Merak etmeyin. Uygulanan faiz oranı bankaların uyguladığı faiz oranından düşüktür.

Turkcell faturalı hat üzerinden aldığınız krediyi aylık taksitler halinde ödersiniz. Aylık taksit ücreti faturanıza yansıtılır.

Vodafone faturalı hat üzerinden kredi alabilirsiniz…

Turkcell faturalı hatta kredi veren yerler
Turkcell faturalı hatta kredi veren yerler

Turkcell Finansman Kredisi

Turkcell finansman kredisi alabilirsiniz. Turkcell finansman kredisi kimler kullanır? Aranan şartlar nedir? Şimdi onu inceleyelim.

Kendi adınıza ait bir Turkcell faturalı hattınız olması gerekir.

Faturalarınızı düzenli ödemiş ve borcunuzun olmaması gerekiyor.

Faturalı hattınızın kapanmamış olması ve kullanılmaya devam etmeniz gerekiyor.

Kredi tutarının talep ettiğiniz cihaz için yeterli olması gerekiyor.

Turkcell Finansman Kredisi Başvuru

Turkcell finansman kredisi için; Turkcell iletişim merkezleri, www.turkcell.com.tr internet sitesi ya da Turkcell müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapılan başvurular kısa sürede değerlendirilir. Size SMS olarak bildirim yapılır. Alacağınız cep telefonu ile alacağınız kredi tutarı yeterli ise cep telefonunu alabilirsiniz. Başvurularda nüfus cüzdanınızın yanında olması gerekiyor. Nüfus cüzdanı dışında herhangi bir ek belge istenmez. Aldığınız krediyi 12,24,46 taksit seçeneği uygulanıyor. Kredi tutarının aylık ödeyeceğiniz miktar faturanıza aylık olarak yansıtılır.

Başvurduğum Krediyi İptal Edebiliyor muyum?

Financell kredi tahsisini sağlar. Cayma durumunda ek maddeler belirtilmiştir. İptal ederseniz erken iptal etme ücreti ödenir. Operatör değiştirdiğiniz zaman anapara, vade, faiz,  oranı hesaplanır ve bu ücretler alınır. Almış olduğunuz kredi başka bir hatta aktarılmaz.

Faturalı hat üzerinden kredi alma konusunda detaylı bilgi paylaştığımız Faturalı hatta kredi veren yerler adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin