Ana Sayfa Kredi Telefon Kredisi Veren Bankalar

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz Telefon Kredi Veren Bankalar

0
Paylaş
Telefon kredisi veren bankalar
Telefon kredisi veren bankalar

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Teknoloji gelişiyor, cep telefonları da gelişen teknolojiye ayak uyduruyor. Teknoloji pahalı olduğu için insanların gelişen teknolojiye ayak uydurması zor oluyor. Nüfus artıyor, teknoloji gelişiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte telefon üreticileri farklı modeller çıkarıyor. Farklı model çıkardıkları için de bir önceki modelden daha fazla satış yapmak istiyor. Telefonlarda gelişen teknoloji ile birlikte tüketim çılgınlığına uğruyor. Gün olarak bakıldığında ülkemizce binlerce telefon satılıyor.

Kredi kartlarıyla taksitli olarak alışveriş yapılabiliyor. Cep telefonu alan kişiler kredi kartı taksit avantajını kötü amaçlı kullandığı için taksit sayısı azaltıldı. Taksitli telefon satışı olmadığı için telefon fiyatları arttı. Bu durumda vatandaşlar nakit (peşin) ödeyerek telefon almaları imkansız.Başka bir yazımızda da telefon kredisi ile ilgili detaylı bilgi verdik.

Telefon fiyatları arttı, taksitli satış yok. Kredi kartı taksit sayısı azaltıldı. Bu durumda telefon satıcıları ile bankalar arasında anlaşma yapıldı. Taksitli cep telefonu satış için kampanyalar başlatıldı. Cep telefonu kredisi veren bankalar, telefon kredisi hesaplama gibi bir çok konuyu anlatacağız.

Telefon Kredisi Nasıl Alabilirim?

Telefon kredisi veren bir çok banka ve anlaşma yapıp satış yapan çok firma var. Sizlerde bunun takibini yapabilirsiniz. Aylık olduğu için kampanyaların bitip bitmeyeceği daha sonra karar veriliyor. Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt, Evkur ve diğer teknoloji mağazalarının bir çoğunda taksitli telefon satışı yok. Bankalar ile anlaşma yapıldığında telefon satışları kredi üzerinden yapılıyor. Bu durumda siz ihtiyaç kredisi kullanarak, cep telefonunu almış oluyorsunuz. Şunu unutmayalım bildiğiniz ihtiyaç kredisinden farklı olduğu için faiz oranı ve farklı avantajları var. Odeabank, Fibabanka, İş Bankası, Akbank, ING Bank ve Denizbank bir çok banka anlaşma yapan firmalar telefon kredisini nasıl alırım konusu hakkında bilgi verebilir.

Faizsiz vadeli telefon kredisi veren bankalar
Faizsiz vadeli telefon kredisi veren bankalar

Telefon Kredisi Neden Çıkmıyor?

Anlaşmalı banka ve firmaları inceleyerek taksitli olarak istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. İlk yapmanız gereken teknoloji mağazasına gitmek. Satış sorumlusu ile görüştükten sonra telefon kredisi ve taksitli ödeme konusunda sizlere bilgi verilecektir. Telefonu beğendiniz ve taksit imkanı da size uyuyorsa kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Hatta mağaza içinde kredi veren bankanın çalışanları bulunur ve konuşarak geniş bilgi alabilirsiniz. Daha hızlı bilgi alacağınız için aynı gün içinde telefonunuzu alıp gidebilirsiniz. Kredi siciliniz bozuk değilse bu durumdan faydalanabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilerin telefon kredisi onaylanmayabilir.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

ING Bank  – Teknosa

ING Bank ve Teknosanın ortak çalışmaları var. Tekno kredi kampanyası adı altında 500 TL ile 15.000 TL arası kredi kullanabilir, 9-36 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Faiz oranı %1,39 olarak hesaplanır. Kredi tahsis ücreti, komisyon, sigorta bedeli talep edilmez.

DenizBank Media Markt

Media Markt ile Denizbank ortak çalışmaları var. Satın almak istediğiniz teknolojik ürünü 36 ay vade seçeneği, %1,38 faiz oranı kullanarak alabilirsiniz. Kredi skorunuz en az 1.200 olmalıdır.

İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankasından da telefon kredisi kullanarak cep telefonunuzu alabilirsiniz. İş Bankası %1,20 faiz oranı 36 ay vade uygulayarak kredi verir. Bilgi almak için İş Bankası 0850 222 0 724 müşteri hizmetlerini arayarak ya da bankanın şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi

Hepsiburada alışveriş kredi imkanı sunuyor. Belirtilen telefon ya da teknolojik ürünlerini alışveriş kredisiyle alabilirsiniz. İş Bankası veya Garanti Bankası müşterisiyseniz; 750 TL ile 15.000 TL arasında kredi alabilir 48 aya varan vade seçeneklerini kullanarak krediyi alabilirsiniz.

Telefon Kredisi: Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin