Ana Sayfa Kredi Kartı Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

0
Paylaş
Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri
Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

2018 yılına gelmiş olmamıza rağmen kredi kartını farklı yöntemler kullanarak nakite çevirebilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız olabilir ancak kredi kartından da para çekemiyorsanız yapmanız gereken tek şey, kredi kartına nakite çevirmenin yollarını incelemek.

Kredi kartı olan bir çok kişi istediği alışveriş yapabilir ancak nakit paraya ihtiyacı olduğunda kredi kartından para çekme limiti olduğu o ay para çekemeyebilir. Kredi kartları artık ülkemizde kullanımı yaygınlaştı. Yapılan alışverişlerde bankalar çok komisyon almıyor. Alışveriş yapıldıkça artan komisyon ücreti, kredi kartı kullanıcılarını nakite çevirme yöntemine yönlendirmiştir.

Kredi Kartı Nakite Çevirme İlk Önce Bankanızla İletişime Geçin

Kredi kartını nakite çevirmenin bir çok yöntemi bulunuyor. Acil paraya ihtiyacınız var ve kredi kartını nakite çevirdiğinizde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hangi kredi kartını kullanıyorsanız, bankanıza başvuru yapın. Kredi kartını nakite çevirmek istediğinizi söyleyin. Banka nakit ihtiyacı hakkında sizlere uygun fırsatlar sunabilir.

Kredi Kartı Nakite Çevirmek Yasal Mı?

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler kredi kartlarını nakite çevirerek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu durum tüketicileri yakından ilgilendiriyor. Bazı firmalar fırsatçılık yapıyor. Kredi kartı nakite çevirmenin yasal olmadığı söyleniyor.

Alışveriş Sitelerini Kullanarak Kredi Kartını Nakite Çevirme

Alışveriş sitelerini kullanarak kredi kartınızı nakite çevirebilirsiniz. Takibe dayalı olduğunu hatırlatalım. Alışveriş sitelerinin güvenlik yöntemleri var. Kredi kartını nakite çevirmede kullanılan en iyi firma Sanal Pazar’dır. Anlaştığınız kişi ile borcu kadar ürün karşılığı ödeme alınmış olur. Alınan parayı kişiden alabilir ve nakitini çeker. Sanal Pazar yapılan bu işlem için %5 komisyon alır.

kredi kartı nakite çevirme yolları
kredi kartı nakite çevirme yolları
Sanal Pazar Kredi Kartı Nakite Çevirmede Para Çekimi Nasıl Yapılır?

İşlemi yapabilmek için iki gerçek kişinin bulunması gerekiyor. Üyelik alınır. Karşı tarafa satılacak ürün oluşturulur. Kredi kartını nakite çevirmek isteyen kişi ürünü alır. İşlem 48 saat sonra karşı tarafa yansır. Diğer kişiyle iletişime geçip paranızı istemeniz gerekiyor. Sanal Pazar bu yapılan işlemden %5 komisyon alır. Ürün alışveriş ve satış işlemlerini yaparken güvenlik için farklı 2 bilgisayar kullanın.

Birçok banka dosya masrafsız kredi vermektedir.Dosya masrafsız kredi veren bankaları yazımızda bulmanız mümkündür.

Kuyumcu Aracılığıyla Kredi Kartını Nakite Çevirme?

Kredi kartınızı nakite çevirmek için kuyumcu yöntemini kullanabilirsiniz. Bir çok kuyumcu da bu yöntemi kullandığını söylemekte fayda var. Camekanlarında bir şey görmediğiniz kuyumcuların bu işi daha fazla yaptıkları söylenmektedir.

Kuyumcuya giderek kredi kartınızın limitine uygun alışveriş yapın ve altını bozdurun. Bazı kuyumcular alışveriş yapmadan da nakit para veriyor. Yapılacak işlem için %2.5 ya da %3 komisyon alır.

Kredi Kartını Kullandır ve Nakite Çevir?

Kredi kartını nakite çevirmede en çok kullanılan yöntemlerden biri, kredi kartını kullandırarak nakite çevirmedir. Kredi kartınızı arkadaşınız alışverişlerinde kullandırarak parayı arkadaşınızdan nakit alabilirsiniz. Bu durumda parayı nakit alır ve komisyon ödemezsiniz.

Kredi Hesaplama: Maaşımın Kaç Katı Kadar Kredi Alırım

Fatura Öde Kredi Kartını Nakite Çevir?

Bu yöntem aslında kredi kartınızı arkadaşınıza kullandırarak nakit parayı alma yöntemine benziyor. Arkadaşlarınızın, dostlarınızın veya tanıdıklarınızın faturalarını ödeyerek, ödediğiniz ücreti nakit olarak alabilirsiniz. Bu yöntemi kullanırsanız komisyon ödemezsiniz. Dikkat etmeniz gereken yapacağınız işlemin ücretini kredi kartıyla ödeme yaparken almanız gerekiyor.

Akıllı Telefon Alarak Kredi Kartınızı Nakite Çevirin?

Kredi kartını nakite çevirmenin yöntemlerinden biri de akıllı telefon alarak kredi kartınızı nakite çevirebilirsiniz. Telefoncudan telefonu taksitle alıp, nakit fiyata satıp parayı nakite çevirirsiniz. Kredi kartından yapılan işlemi taksit taksit ödersiniz. Yapılan bu işlem için komisyon ücreti alınır.

Ziraat bankası emekliye faizsiz kredi veriyor.Tabiki bazı şartları var.İşte detaylar Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi yazısında…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin