Ana Sayfa Senetle Kredi İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler (Adres Bilgileri)

İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler (Adres Bilgileri)

0
Paylaş
İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler
İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

Bankalardan kredi alırken kredi çekecek kişinin kredi notuna bakılır. İstanbul’da bankalardan kredi alamayan kişiler; kuyumculardan, danışmanlık firmalarından, faktoring firmalarından senetle kredi alabilir. Bazı kurumlar senetle kredi verdiği için komisyon ücreti alabiliyor. Yukarıda belirttiğimiz bu kurumlar esnaflar için çek-fatura tahsilâtlarındaki tutarı nakit paraya çevirebiliyor.

İstanbul’da esnaflık yapmak zor. Sürekli acil nakit ihtiyacı gerekiyor. Bunun nedeni alışveriş işlemleri ve ileri vadelerdir. Bu durum esnaflar için olmasa da günü kurtarmak ve ay sonunu gidermek için kullanılıyor. Bir iş yaptınız ve faturası ya da çek varsa, zamanı gelmeden paraya dönüştürebilirsiniz. Bunun için hizmet veren firmalar bulunuyor. Faktoring firmaları vardır. İstanbul’da yer alan bu faktoring şirketleri BBDK bünyesinde resmi olarak kayıtları var. Çek ve senetleri faks yoluyla da gönderebilirsiniz. Firmalar başvurunuzu inceler. Olumlu sonuçlanırsa size haber verir. İşlemlerin gerçekleştirilmesinde komisyon ücreti alınır. Esnaflar faktoring firmalarında işlem yapacaksa dikkat edilmesi gereken bir husus var. İşlem yaptığınız faktoring firmasının BBDK’ya resmi olarak kayıtlı olması gerekiyor.

Bazı Tavsiye Ettiğimiz Senetle Kredi Veren Faktoring Adresleri

İstanbul’da faktoring şirketleri var. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet veriyorlar.

Yaşar Faktoring

Yaşar faktoring televizyonlarda reklamları bulunuyor. Firma Merter İş Merkezinde hizmet veriyor. Adres; Eski çırpıcı yolu üzeri, Maltepe mahallesi 34010 / Zeytinburnu / İstanbul

Firmanın irtibat telefon numarası: 0-212-444-77-77 Faks numarası ise, 0-0212-444-00-61

Şeker Faktoring

Tavsiye edeceğimiz diğer faktoring şirketi Şeker Faktoring’tir. Senetle Kredi alabilirsiniz. Firma Esentepe-Şişli İstanbul’da hizmet veriyor. Adres; Büyükdere Caddesi Numara 171 MetroCity  A Blok Kat: 7 Telefon Numarası: 0-212-292-74-10 Faks Numarası: 0212-292-74-11

İstanbul da Senet Karşılığında Para Nasıl Alabilirsiniz?

Bankalar’dan kredi kullanmış, ödemelerde sorun yaşamış ve üstü çizilmiş esnaflar bankalardan kredi alamadığı için senetle para veren yerleri tercih ediyor. Senetle para veren yerler genelde; kurumsal danışmanlık firmaları, kuyumcular, faktoring şirketleri bunlar resmi olarak para verir. Tefeciler ise resmi olmadan, vade oranı ve faiz seçeneği belli olmadan para verirler. Resmi olarak senetle para veren yerler komisyon karşılığı çalışır. Güvenilir olup olmadığını BBDK internet sitesinden araştırarak sorgulayabilirsiniz. Firmalara telefon ile başvuru yapabilirsiniz. Sizlere bir dosya gönderir. Bunun ücreti 500 TL ile 700 TL arasındadır. Bu kurumlarla iş yapmadan önce araştırma yapmalısınız. Hatta daha önce işlem yapan arkadaşlarınızla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Senetle para veren yerler adlı yazımızda da İstanbul dışında nerelerden kredi bulabileceğiniz konusunda detaylı bilgi verdik.Okumanızı tavsiye ederiz.İyi Okumalar…

istanbul senetle para
istanbul senetle para

Senetle Para Veren Yerler Kuyumcular

İstanbul Avrupa yakasında senetle para veren kuyumcular bulunmaktadır. Kuyumcular kredi kartı ile alışverişi tercih ediyor. Müşteri güveni kazanan kuyumcular senet karşılığı altınları sonra teslim etmek kaydıyla da verebiliyor.

Senetle kredi veren kuyumcular için, İstanbul Fatih’de ki kuyumcular odasından bilgi almanız mümkündür.

İstanbul Kuyumcular Odası Adres; Çemberlitaş Mahallesi Piyerloti Caddesi Dostluk Yurdu Sokak No 3 İstanbul-Fatih

Üsküdar Kuyumcular Çarşısı Adres; Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hakimiyeti Milliye Caddesi No 28

Kuyumcular Çarşısı -2 Mollafenari Mahallesi Şeref Efendi Sokak No 40

Şerefhan Kuyumcular Çarşısı; Alemdar Mahallesi Molla Fenari Sokak No 96

Beşiktaş Gürünhan Kuyumcular Çarşısı; Sinanpaşa Mahallesi Ortabahçe Caddesi No 12

Yukarıda verdiğimiz kuyumcular odası ve kuyumcular çarşısına giderek araştırma yapabilirsiniz. Bu kuyumculardan senetle ya da elden taksit ile para alabilirsiniz. Konumuzda adresleri verdik ancak buraların senetle para verdiğini söylememiz yanlış olur. Müşteri kuyumcu ilişkisine göre değişiklik gösterir.

istanbul senetle kredi
istanbul senetle kredi
İnternet yapılan araştırmalarda şu sonuçlar çıkıyor.
Mecidiyeköy Taksitli Altın Satışı

Mecidiyeköy mahallesi Büyükdere caddesi Hanımkadın Apartmanı No 60 Şişli

Avrupa Yakası Altın Sepeti

Ahmet Kocabıyık Caddesi No 875 Fevzi Çakmak Mahallesi Küçükçekmece

Arnavutköy Altıncısı

Karlıbayır mahallesi süleymanbey caddesi no 87 Arnavutköy

Senetle Altın Pendik Kuyumcusu

Ertuğrul Gazi Mahallesi 587.’inci sokak no 98 Pendik

Kredi notunuz düşük ve kredi alamıyorsanız yazımızda yer alan bankalara başvurmanızı öneririz.Yazımızda bulunan bankalardan kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabilirsiniz.Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar…

Bağcılar ve Mecidiyeköy Borç Para Veriyorum Diyenler ile Hayırseverler

İstanbul’un taşı toprağı altın derler. Nakit ihtiyacına sıkıştığınız zaman sizlere yardım edecek olanlar vardır. Ancak bu durumda faydalanmak isteyen kötü niyetli kişilerde bulunmaktadır. Uygun şekilde güvenilir bir kişiden para alabilirsiniz. Tefecilerden para almak istediğinizde vadesi, faizi belli olmaz. İmzalanan kâğıtların da resmiyet dışı olduğu için sizi zor durumda bırakabilirler.

Diyelim ki bankalara borcunuz var. Kırmızı kalem, kara liste, kötü sicil, kredi kartı eksi… Bu durumda senetle para veren yerler, kurumlar, kredi almanız zordur. Bankaların verdiği 1.000-5.000 TL kredilerinden olumsuz sonuç alabilirsiniz. İstanbul’da para veren hayırseverlerden destek alabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Yerler

Bankalardan kredi almış ancak borç batağına saplanmışsanız banka size kredi vermez. Bu durumda kredinizi başkası çeker, siz geri ödemesini ona yaparsınız. Bunun için bir firmadan destek almanız gerkeiyor. Faktoring şirketlerinden destek alabilirsiniz. KKB notunuz düşükse, 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Enpara maaş bordrosuz internetten kredi,

CEPTE-TEB gelir belgesiz evraksız finansman,

NKolay sicili bozuk olanlara verilen kredi,

Tüm bankaların kredili mevduat limitleri,

Kredi kartlarının 2.000 TL civarındaki limitler,

Akbank Direk 30.000 TL internetten verilen gelir belgesiz kredi.

Yukarıda açıkladığımız 6 yer sizin için son kredi şansı olabilir. İyi bir araştırma yapıp, ona göre başvuru yapmanız gerekiyor. Banka şubesine giderek başvuru yaparsanız sizden maaş bordrosu istenecektir. En iyi başvuru yolu mobil bankacılık, internet bankacılığıdır.

istanbul senetle para veren yerler
istanbul senetle para veren yerler

İstanbul’da hayırsever olarak senetle bor para veren yerler;

Şişli’de 19 Mayıs Meşrutiyet, Bozkurt, Halaskargazi, Teşvikiye, Maslak, Pangaltı, Mecidiyeköy semtleri

Bağcılar’da; Güneşli, Kemalpaşa, Mahmutbey semtleri

Avrupa Üsküdar’da; Beylerbeyi, Altunizade, Kandilli, MimarSinan, Acıbadem semtleri

Anadolu Maltepe; İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler semtleri

Sultanbeyli, Samandıra’da; Necipfazıl, Mimar Sinan semtleri

Elden taksitle kredi bulunur mu?

İstanbul’da senetle kredi veren yerler vardır. Taksitle otomobil almak imkânı, alışveriş merkezlerinden taksitle alışveriş imkânı da bulunuyor.

Bankalarda sorun yaşamamış, 18 yaşından büyük ve gelir belgesine sahip olan kişiler finansman kuruluşlarına başvuru yaparak kredi alabilir. Senetle kredi veren yerler arasında; Kâğıthane, Bağcılar, Ümraniye ve Üsküdar semtleri yer alıyor.

Gelir belgeniz olmadan kredi çekmek imkansız gibi birşeydir.Fakat gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar bulunmaktadır.Gelir belgesiz olmadan kredi çekebileceğiniz bankalar yazımızda anlatılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin