Ana Sayfa İhtiyaç Kredisi İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar

0
Paylaş
İş makinesi kredisi veren bankalar
İş makinesi kredisi veren bankalar

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar

Sanayi ve özel alanlarda dozer, loder, ekskavatör araçları kullanılır. İş makinelerinin fiyatları yüksektir. Nakit para yetmediği takdirde iş makinesi almak için bankalardan kredi alabilirsiniz. İş makinesi için kredi nasıl alınır? Hangi işlemler yapılır? Ayrıntıları konumuzda anlattık.

İş Makinesi Almadan Önce Neler Yapılır?

İş makinesi almadan önce yapmak istediğiniz iş hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Daha önce iş makinesi kullandınız ve iş makinesi operatörü olarak çalışıyorsanız bu durum sizin için yeterli olmaz. En önemlisi iş makinesi kullanarak sabit gelire sahip olmalı, alacağınız iş makinesiyle iş bulmanız gerekir. Bankalarla görüşebilir, kobi kredileri ve ihtiyaç kredilerine başvuru yapmanız gereksiz kalacaktır.

Hangi İş Makinesi Hangi Alanda Çalışır?

Konumuzun başında söylediğimiz dozer, loder, ekskavetör ve diğer araçlar yani bu araçlara sahip olan kişiler bireysel olarak aldığı işlerde çalışır. İş makinesi sahipleri iş makinelerini başka firmalara kiralayabilir. Böylece iş makinesini kullanmadan para kazanmış olur. Bir firma ile anlaşıp kendi aracıyla birlikte maaş alır, aynı zamanda iş makinesi içinde para alır.

İş makinesi almadan önce öncelikle yapılacak bir işin hazır olması gerekiyor. İş makinesi kredisi nasıl alınır? Hangi bankalar kredi verir? Tüm ayrıntıları konumuzda anlattık.

KOSGEB İle İş Makinesi Alma

KOSGEB girişimcileri verdikleri paralarla destekler. 50 bin lira devlet destekli kredi, 100 bin liraya kadar da sıfır faizli kredi vererek girişimciyi destekliyor. KOSGEB’de 13 farklı proje destek programı var. İş planı geliştiren kişilere de KOSGEB tarafından da desteklenirse, destek veriliyor. İş planı yapabilir ve iş makinesi alabilirsiniz. Kendi şantiyenizi kurabilirsiniz. KOSGEB F bölümünde inşaat sektörüne destek verdiğini söylemekte fayda var. İş makinelerine kredi veriyor. Hangilerine destek verip vermediğini incelemeniz gerekiyor.

iş makinesi kredi nasıl alınır
iş makinesi kredi nasıl alınır
İş Makinesi İçin Hangi Bankalar Kredi Veriyor

Türkiye Finans; makine ekipman kredisi, ekipman teknolojilerini yenileme ve yeni makine alımı için kredi desteği veriyor. Kredinin avantajları arasında; kredi desteğinizi TL(Türk Lirası), döviz ya da döviz endeksli olarak uygun maliyet avantajları arasında kullanılması yer alıyor.

Ödeme planınızı da sabit, eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına göre esnek geri ödeme imkanıyla 36 aya kadar taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Sabit maliyet avantajıyla birlikte firmanızı dalgalara göre korumuş olursunuz. Bireysel kredi ya da firmanız varsa kobi kredisi kullanarak iş makinesi alabilirsiniz.

İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar

Türkiye Finans Bankası

Garanti Bankası

Ziraat bankası

Akbank

İNG Bank

Denizbank

Vakıfbank

Halk bankası

Yapı kredi bankası

Asgari ücretliye ne kadar kredi verileceğini biliyor musunuz? Asgari ücretliye kredi veren bankaları yazımızda okuyabilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin