Ana Sayfa İş Bankası İş Bankası Kredi Yapılandırma 2018 72 Ay

İş Bankası Kredi Yapılandırma 2018 72 Ay

İş Bankası Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

0
Paylaş
İş Bankası Kredi Yapılandırma 2018 72 Ay
İş Bankası Kredi Yapılandırma 2018 72 Ay

İş Bankası Kredi Yapılandırma 2018 72 Ay

İş Bankası müşterilerinin aylık kredi ödemelerini daha düzenli yapabilmeleri için çalışmalar yapıyor, çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. Mevzuat geçtiğimiz yıl yürürlüğe girdi. Kredi almış, ancak borcunu ödeyemeyen müşterilere düşük miktarlarda ödeyebilmeleri için geri ödeme vadesini uzatıyor. Bu durum müşterilere tam bir fırsat oluşturuyor.

Mevzuata göre İş Bankasından kredi çekmiş ya da kredi kartı bulunuyorsa bir çok kişi bu imkandan yararlanabilir, borcunu da kolaylıkla ödeyebilir. Peki yapılandırma nasıl ve hangi şartlarda yapılır konumuzda detaylı şekilde inceleyelim.

İş Bankası 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Nakit para ihtiyacı, özel ihtiyaçların karşılanması, nakit para bittiğinde tüm bu sıkıntıların arasında kredi kartı yardımcı olur. Kredi kartının da her ay bir ekstresi olur. İhtiyaçların karşılanması güzel ama geri ödeme de zorluklar yaşayabiliriz.

Ülkemizde işsizlik, enflasyon, faizlerin yüksekliği ve yaşanan ekonomik olaylar vatandaşın gelirlerinde gerilemeye neden oldu. Kredi kartında kullanım oranı çok yüksek. Kredi borçları birikmiş ve yüksek faizler uygulanıyor. Geri ödemekte imkansızlaşıyor. İcra yoluna kadar bu süreç devam edebiliyor.

Bu durumda kredi kartı olan kişiler borçlarını geri ödeyebilmeleri bir çözüm yolu aradı. Mevzuat geçtiğimiz yıl düzenlendi. Ekim ayında da yürürlüğe girdi. İş Bankası 72 ay vade imkanı tanıyarak müşterilerin borçlarını geri ödeyebilmelerini hedefliyor.

İş Bankası 72 Ay Kredi Borcu Yapılandırma

İş Bankası kredi kartı borcunda tanıdığı 72 ay vadeli borç ödeme imkanını, kredi borcunda da aynı imkanı tanıyor. Bu durumda İş Bankası müşterinin borçlarını geri ödemesini hedefliyor. Uygun faiz oranı uygulanıyor.Ayrıca detaylı bir şekilde iş bankası kredi yapılandırma aşamalarını diğer bir yazımızda anlattık…

Düşük faiz oranı ve 72 ay uzun vade de kredi borcunuzu bankaya uygun ve rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Müşterilerde bu durumda kredi taksitlerini rahat rahat ödeyebilir, başka planlarda yapabilir. Burada gerçekleştirilecek 72 ay vadenin yanında uygulanacak faiz oranına da dikkat edilmesi gerekir. İş Bankası müşterilerine özel faiz oranları uygular. Ödemelerinizi düzenli yapar ve borcunuza sadıksanız bankanın özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

iş bankası kredi yapılandırma nasıl yapılır
iş bankası kredi yapılandırma nasıl yapılır

İş Bankası 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı borcunda 72 ay yapılandırma için İş Bankası şubelerine müracaat yapabilirsiniz. Şube görevlisinden yapılandırmanın nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bankanın uygulayacağı faiz oranını kabul ediyorsanız, kredi kartı borç yapılandırmasından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Dikkat etmek gerekir ki, banka yapacağınız yapılandırmayı olumlu cevaplayamayabilir. Banka yapılandırma için zamanında başvuru yapıp yapmadığınızı inceleyecektir. Örnek verecek olursak ödenmemiş olan borçların takibe düşüp-düşmediğine, kara listede olup olmadığınıza bakılır.

Yapılan tüm incelemelerden sonra ödemelerinizi düzenli yapacağınız denilirse, yapılandırma imkanından kredi kullanarak faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için İş Bankası şubelerini ziyaret edin, ya da İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Akbank Kredi Yapılandırma: Akbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Denizbank Kredi Yapılandırma: Denizbank Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin