Ana Sayfa İş Bankası İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

0
Paylaş
İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi
İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Bankalardan kredi almak istediğinizde banka şubelerine başvurursunuz. Banka şubelerine yapılan başvurularda kredi alabilmeniz için bazı şartlar ve belgeler istenir. İstenilen en önemli belge ‘’gelir belgesidir.’’ Bankalar müşteri kazanmak ve gelirlerini arttırmak için adeta kendi aralarında yarışıyor. Kredi kampanyaları düzenliyor. Bazı bankalar kredi verirken gelir belgesi istemekten vazgeçti. Daha önce maddi durumunuz iyi ya da kötü olsa bile gelir belgesi isteniyordu. Bu durumda bazen kredi çıkmıyordu. Gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir tanesi de İş Bankasıdır.

İş Bankası gelir belgesiz kredi miktarı 25 bin liradır. 48 aya kadar vade imkânı tanınıyor.

Gelir Belgesiz Kredide Kredi Notunun Önemi Var Mı?

İş Bankasından gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Gelir belgesi istenmiyor ancak, kredi notu önem arz ediyor. Kredi notunuz incelendi ve düşükse, gelir belgesiz kredi almanız mümkün değil. Kredi notu yüksekse, gelir belgesi istenmez ve kredi daha çabuk onaylanır.

İş Bankası Şubelerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Banka işlemleri ve kredi başvuru işlemlerinin daha kolay yapıldığı yer banka şubeleridir. İş Bankası şubesine giderek gelir belgesiz kredi başvurusu yapacağınızı söylemelisiniz. Müşteri temsilcisi sizinle ilgilenir ve kredi notunuzu kontrol eder. Başvurunuz onaylandığında kredinizi alabilirsiniz.

Kısa Mesajla Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz kredi almak için banka şubeleri kullanıldığı gibi telefon ile kısa mesajla başvuru yapmanız mümkündür. Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girerek, büyük harflerle NAKİT yazdıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın, ne kadar kredi çekecekseniz miktarı yazın, aylık gelirinizi yazınız ve 4402’ye gönderin. Aylık gelir ne kadar az ya da çok olursa, dikkate alınmaz.

İnternet Üzerinden İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz kredi almak için İş Bankası internet şubesini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası internet sitesine girerek, bireysel krediler menüsünden hemen başvur seçeneğini kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı ve ATM’ler

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için telefon bankacılığı ve ATM’leri kullanabilirsiniz. 0850 724 0 724 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşerek yardım alabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Şubesi ve İş Cep Mobil Uygulama

İş Bankası müşterisiyseniz internet şubesi ve iş cep mobil uygulamasını kullanarak gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş bankasının haricinde Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaları öğrenmek ister misiniz? Yazımızda detaylı bir şekilde anlatılmıştır…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin