Ana Sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

0
Paylaş
Garanti Bankası 48 ay vadeli alışveriş kredisi
Garanti Bankası 48 ay vadeli alışveriş kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak nakit ihtiyacınız mı var? Garanti Bankası müşterilerini sevindirecek, 48 ay vadeli alışveriş kredisi kampanyası sunuyor. Alışverişlerinizi hepsiburada internet sitesi ve genpa internet sitesi üzerinden yapacak olursanız, 15.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli ve uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı tanıyor.

Alışveriş yapmak isteyen kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılayamadıklarında, bankaların müşterilerine sunduğu alışveriş kredilerini incelemeye başladı. Garanti Bankası da hepsiburada internet sitesi ile ortaklaşa düzenlediği kampanya da müşterilerine çok güzel bir imkan tanımış oluyor. 750 TL ile 15.000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz. 48 ay vade ve uygun faiz imkanları sunuluyor. Alışveriş yapmak istiyorsanız ancak nakit ihtiyacınız varsa, Garanti Bankası 48 ay vadeli alışveriş kredisini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi

Garanti Bankası müşterilerine uyguladığı uygun faiz oranları ile birlikte; taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. En önemli kredilerden bir tanesi de alışveriş kredisidir. Alışveriş kredisinde 48 ay vade imkanı ve %1,59 faiz oranı imkanı tanınıyor. Hepsiburada internet sitesi üzerinden alacağınız bir ürünü kredi ile öde seçeneğini kullanarak, kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Başvuru neticesinde krediniz onaylanırsa kredi belgelerini Garanti İnternet-Mobil şubeden veya banka şubesine giderek onaylattıktan sonra krediyi hemen kullanabilirsiniz. Kredi onaylandı ve banka işlemlerini yaptınız. Onaylanan kredi tutarı hepsiburada internet sitesi üzerine aktarılır. Yapmanız gereken hepsiburada internet sitesine girerek, alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası internet şifreniz yoksa, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak ya da banka şubelerinden şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Kredi tutarı, aylık ödenecek taksitler ve ödenecek toplam para (örnek)

Garanti bankası alışveriş kredisi
Garanti bankası alışveriş kredisi

Garanti Bankası Alışveriş Kredisi Hakkında Bilgiler

Garanti Bankası alışveriş kredisini kullanırsanız; kredi tahsis ücreti, sigorta, ve gelir belgesi gibi şart ve ücret talep etmiyor. Kredi faiz oranı sabittir. Vade oranı 12 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Kredi için yaptığınız başvuru, normal olarak aldığımız kredi başvuruları ile aynı sürede sonuçlanır. Kredi notu ve gelir durumu incelenir.

Garanti Bankası’ndan alışveriş kredi almak istemeyen vatandaşlarımız Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu’nda bulunabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin