Ana Sayfa Faturalı Hatta Kredi Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

0
Paylaş
Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme
Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Günümüzde yeni kurulan firmalar faturalı hat üzerinden kredi veriyor. Faturalı hat üzerinden 1.000 TL ile 6.000 TL üzerinde kredi alma imkanı olabiliyor. Faturalı hat üzerinden kredi almak için TTNET, Avea(Türk Telekom Mobil), Turkcell, Vodafone, Türk Telekom mağazalarına giderek istediğiniz cep telefonunu hattınız üzerinden taksitle alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonunu başka bir firmaya, cep telefonu dükkanına ya da internet üzerinden satarak para elde etmiş olacaksınız.

Türktelekom Faturalı Hat Üzerinden Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Türk Telekom’dan internet ya da ev telefonu hizmeti alıyor ve faturalınızı en az 6 aydan beri düzenli ödüyorsanız istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Aldığınız telefonun parası faturaya yansır. Aylık ödeme yapılır.

Örneğin;

İphone 8 Plus 256 GB cep telefonu aldıysanız;

24 ay taahhüt süresinde aylık 277 TL taksit ödersiniz.

36 ay taahhüt süresinde aylık 205 TL taksit ödersiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Turkcell hat kullanan bir kişi direk nakit kredi alması mümkün değil. Hat üzerinden pahalı bir cep telefonu alırsınız. Aldığınız telefonu bir başka yerde satarak nakit elde etmiş olursunuz.

Örneğin,

Turkcell İphone 8 64 GB cep telefonu aldıysanız;

24 ay vade süresinde aylık 139.38 TL toplam 4.139 TL ödemiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Vodafone hat kullanıyorsanız aylık ödemeler dahilinde cep telefonu alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonu satabilirsiniz. Pahalı bir cep telefonu aldıysanız en azından 5.000-6.000 TL nakit elde etmiş olursunuz.

Örneğin;

Vodafone İphone 7 Plus 256 GB cep telefonu aldıysanız.

24 ay vade süresinde aylık 285 TL, toplam 6.840 TL ödemiş olursunuz.

Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız Vodafone hat üzerinden kredi çekme adlı konumuzu okumalısınız.Başvuru nasıl yapacağınız,ne kadar kredi çekebileceğiniz detaylı olarak anlatılmıştır.

faturalı hatta kredi veren yerler
faturalı hatta kredi veren yerler

Faturalı Hatta Banka Kredi Verir Mi?

Faturalı hattınız var. Aylık taksitler ödeyerek cep telefonu almak istiyorsunuz. Banka cep telefonu almak için kredi vermez. Bankadan kredi çekmek istiyorsanız sicilinizi temiz, aylık gelirinizin olması gerekiyor.

Faturalı Hattın Üzerine Cihaz Alıp Bozdurmak Yasal Mı?

Faturalı hattınız üzerinden cep telefonu aldınız. Acil nakit ihtiyacınız var. Bu durumda telefonun kutusunu hiç açmadan satabilirsiniz. Aylık taksitlerini de düzenli şekilde öderseniz, herhangi bir yasal sorun teşkil etmez. İlk taksiti ödemediniz, taksitlerinizin ödemelerinde aksaklıklar oluyorsa dolandırıcılık suçlaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aylık taksitlerinizi düzenli bir şekilde ödemenizi tavsiye ederiz.

Faturalı Hat Üzerine Nakit Kredi Veren Firmalar

Acil nakit ihtiyacınız var. Eğer kredi notunuz düşükse ve bir işte çalışıyorsanız, kefil bulamıyorsanız 6.000 TL limite kadar nakit kredi temin eden firmalar bulunuyor. Bu firmaların bazı şartları vardır. Öncelikle faturalı hat kullanıyor olmanızdır. Türktelekom, Vodafone, Avea(Türktelekom Mobil), TTNET gibi hatlarınız varsa kredi almanız mümkündür.

İstanbul; 0212 914 10 14

Ankara; 0312 433 97 95

İzmir; 0232 332 09 10

Adana; 0322 277 08 23

Antalya; 0242 273 76 15

Eğer Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız: Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin