Ana Sayfa Enpara Enpara Kredi Kartının Özellikleri Avantajları

Enpara Kredi Kartının Özellikleri Avantajları

0
Paylaş
Enpara Kredi Kartının Özellikleri Avantajları
Enpara Kredi Kartının Özellikleri Avantajları

Enpara Kredi Kartının Özellikleri Avantajları

Günümüzde kredi kartı kullanımı artmıştır. İnsanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kartı kullanılır. Enpara kredi kartı da kredi kartları arasında en avantajlı olan kartlardan biridir. Enpara kredi kartından aidat alınmıyor. Masrafsız kredi kartıdır. Başvuru şartları ve avantajlarına ait tüm detayları yazımızın devamında yer alıyor.

Bankalar müşteri kazanmak için artan rekabet ortamında çeşitli kampanyalar ve fırsatları müşterilerine sunuyor. Enpara.com verdiği hizmetler ekonomik, hesaplı, müşteri memnuniyeti yüksek, şeffaf sözleşme özellikleri bulunuyor. Şeffaf sözleşmeyi imzalarken fark edeceksiniz ki, masraf ve ek ücret alınmaz. Artan teknoloji ile birlikte birçok kişi dijital bankacılık hizmetlerinden faydalanıyor. Enpara kredi kartı yakın zamanda çıktı. Birçok müşteri enpara kredi kartını kullanmayı tercih ediyor.

Enpara kredi kartının en avantajlı özelliği; kredi kartı ücreti alınmamasıdır. Enpara müşterilerine yaptığı açıklamada; kredi kartından ek ücret alınmayacak, biz geri ücret ödeyeceğiz dedi. Müşterilerine aidat veren ilk banka enpara oldu.

Enpara Kredi Kartının Özellikleri

İlk ve tek en önemli özelliği kredi kartı için ücret alınmamasıdır. Kart sözleşmesinde kullanım süresince kesinlikle ücret alınmayacağı belirtilmiştir.

Enpara kredi kartının temassız kart özelliği bulunuyor. Temassız kart özelliğini kullanmak için ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Temassız kart kullanımında günlük limit 90 TL’dir.

Enpara kredi kartı limit belirlenirken sadece gelir durumu dikkate alınmıyor. Ödeme alışkanlığı, aylık yapılacak ödeme miktarı da dikkate alınır.

Enpara dijital bankasını kullanarak fatura ödeme işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Enpara kredi kartına ait borç ödemelerini QNB Finansbank ya da diğer banka ATM’lerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

enpara kredi kartı avantajları
enpara kredi kartı avantajları

Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara kredi kartının kampanya, taksitlendirme, aidat ödeme gibi diğer bankaların kredi kartlarına göre birçok avantajı bulunmaktadır.

Enpara.com dijital bankacılığın müşterilerine sunduğu kampanya ve indirim gibi birçok işlemden faydalanabilirsiniz.

Enpara kredi kartı alışveriş yaparken taksitlendirme işlemlerinde diğer bankalara göre daha farklı avantajları bulunuyor. 1.000 TL’ye kadar yapılan harcamalarda ücretsiz taksitlendirme imkânı bulunuyor. Alışveriş sonrası yapacağınız bu taksitlendirme özelliğini her ay üç kez kullanma fırsatınız var.

QNB Finansbank anlaşmalı iş yerlerinde enpara kredi kartı kampanyalarından yararlanma fırsatı var. İş yerlerinde anında taksit imkânı için kullanılan kart, card finans kredi kartı ile aynı özelliğe sahip değildir.

Enpara kredi kartını kullanarak taksitli nakit avans özelliğini kullanmakta mümkündür.

Kredi kartını düzenli kullanan ve ödemelerini de zamanında yapan müşteriler için, banka yıllık 100 TL aidat ödüyor.

Denizbank Kredi Borcu Yapılandırma: Denizbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Enpara Kredi Kartının Dezavantajları

Her bankanın kredi kartlarının avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır. Kullanıcı yorumlarıyla olumlu ve olumsuz özellikler yer alır. Enpara kredi kartı hakkında da çeşitli platformlarda konuşuluyor. Kredi kartının asgari ücreti ödenmediğinde ceza faizi uygulanır. Müşteriler bu durumdan şikayetçi olduklarını belirtiyor.

Enpara kredi kartını kullanarak uçuş mili kazanma kampanyası bulunmuyor. Ayrıca ek kart özelliği de bulunmuyor.

Enpara kredi kartını kullanan kişiler yılda en az 6 TL, en fazla 10 TL üzeri kullanmış olması gerekiyor.

Enpara kredi kartının online alışverişlerde sanal kart özelliği bulunmuyor.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartına başvuru yapmak isteyen kişiler;

Dijital banka yoluyla, mobil uygulama, internet sitesi kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Enpara müşterisi değilseniz dijital yollardan başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru işlemlerinin ardından inceleme başlatılır. Kredi notu, ödemeler vb. durumlar değerlendirilir. Limit belirlendikten sonra kredi kartınız gönderilir. Kredi kartı başvurusunun olumlu sonuçlandığı gibi olumsuz sonuçlanması da mümkün.

Kurye aracılığıyla kredi kartı kullanacak kişiye teslim edilir. Enpara kredi kartını aldıktan sonra yapılacak işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

SMS ile öğrencilere kredi kartı: SMS ile Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin