Ana Sayfa Denizbank Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

0
Paylaş
Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu
Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Kurban Bayramı yaklaşıyor eldeki nakit bitiyorsa, demek ki nakit ihtiyacına gerek duyacaksınız. Ekonomik anlamda sorun yaşamak istemiyorsanız, Denizbank 3280 SMS kredisine başvuru yaparak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Deniz Bank tarafından hazırlanan Cebimde kredi ile Hayat Deniz’de güzel sloganı ile banka şubesine giderek ya da SMS ile bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredinin özellikleri nedir? Nasıl başvurulur? Şimdi gelin, birlikte inceleyelim.

Denizbank 3280 SMS Kredisi Kimler Başvurabilir?

Denizbank 3280 SMS kredisi almak için isteyen herkes başvurabilir. Kredi başvurusunda bazı şartlar aranmaktadır. Kredi notunun yüksek olması, para cezası bulunmaması, yüksek ödeme dengesine sahip olması gerekiyor. Her iş sektöründe çalışan kişiler Denizbank müşterisi, kredi başvurusunu yapabilir.

Denizbank 3280 SMS Kredisi Genel Özellikleri

Nakit ihtiyacı yaşıyorsanız, Denizbankı kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredi alabilirsiniz. Cep telefonunuz kullanarak mesaj bölümünden büyük harflerle KREDİM yazıp, T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e SMS gönderin. Yaptığınız kredi başvurusu yaklaşık 5 dakika (gün içinde) onaylanır. Cep telefonu ile size SMS olarak bilgi verilir.

Kredi limiti 55.000 TL’ye kadar sınırlandırılmış. %2,13 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Kredi başvurusunda evrak ve kefil şartı aranmıyor.

Denizbank 3280 SMS Kredisi Başvuru Şartları

Cep telefonunuzu kullanarak mesaj bölümünden KREDİM yazıp, TC kimlim numaranızı yazdıktan sonra 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvuru sonucu tarafınıza olumlu olup olmadığı 5 dakika (gün içinde) SMS olarak size bilgi gelir. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıysa, tekrar size ne kadar kredi çekebilirsiniz bunun bilgisi de SMS olarak cep telefonunuza gelir.

Başvuru işlemi ve onay işlemini geçtikten sonra, nüfus cüzdanınızı alıp en yakın Denizbank şubesine giderek kredi işlemlerini başlatıp, kredinizi (paranızı) alabilirsiniz. Banka şubesine gitmeden önce nüfus cüzdanının fotokopisi ve aslını yanınızda götürürseniz, başvuru işlemleriniz için daha faydalı olacaktır.

Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu nedir? Özellikleri nelerdir? Nasıl başvurulur? Kısaca hepsini anlattık. Ekonomik sorun yaşamak istemiyorsanız, sizde Denizbank şubesine giderek kredi alabilirsiniz.

Denizbank 3280 SMS kredisi hakkında bir bilgi daha verelim. Yapılan kredi başvurusu, ek belge, kefil isteme, kredi kullanımı ve faiz oranı hakkında yapılacak olan değişikliği, Denizbank saklı tutmaktadır.  Denizbank 3280 SMS kredisi hakkında detaylı bilgi almak için, Denizbank banka şubelerine ya da 444 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayınız.

Denizbank sms ile kredi başvurusu
Denizbank sms ile kredi başvurusu

Kredi Başvurusunda Ortaya Çıkan Ücretler

Denizbank 3280 SMS kredisine cep telefonunuzu kullanarak başvuru yapacağınızdan dolayı; Turkcell, Vodafone için 0,65 kuruş, Türk Telekom (avea) için 0,86 kuruş ücret yansıtılır. Fotokopi ve diğer evraklar için yaklaşık 65 TL ücret ödenir. Kredi tahsis ücreti 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Geri Ödeme Nasıl Hesaplanır?

Kredi alan kişi geri ödeyeceği kredi miktarını hesaplayabilir. Örnek verecek olursak; 10.000 TL aldığını varsayalım. Faiz oranı %2,13 olduğunu söylersek, 10.000 X 2,13 = 21.300 uygulanacak vade oranı 36 ay olursa; aylık 591,66 TL öder.

Denizbank SMS Bilgilendirmeyi İptal Etme Ve Açma

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle IPTAL BILGI yazıp, 6292’ye mesaj gönderin.

Eğer Denizbank hakkında krediler ve bana hakkında bilgi almak istiyorsanız; cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle BILGI yazıp 6292’ye mesaj gönderin.

Denizbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’a SMS ile kredi başvurusu yapılması hakkında bilgi verilmemiştir. Denizbank internet sitesi üzerinden, Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Geçmiş zamanlarda Denizbank Kredi veya Kredi Kartı almış olup zamanında ödeyemediyseniz kredi ve kredi kartınızı yapılandırabilirsiniz…Denizbank Kredi veya Kredi Kartı Yapılandırma.Detaylar yazımızda…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin