Ana Sayfa Kredi Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

0
Paylaş
Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar
Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Teknoloji geliştikçe elektronik ürünlerde modeller değişiyor. Cep telefonları da bu teknolojik farklılığa uyum gösteriyor. Daha önceki dönemlerde müşteri memnuniyeti ve esnafın güveni ile birlikte elden taksit imkânı bulunuyordu. Şimdi ki taksit imkânını bankalar sağlıyor. Kredi kartları da cep telefonu alırken taksit imkânı sağlıyor. Herkesin kredi kartı yok ve bütçesi de ona göre değişiyor. Bazı kişiler bankaların ihtiyaç kredilerinden faydalanarak kredi alıp telefon alabiliyor.

Telefon kredisi veren bankaların birçok teknoloji firmaları ile anlaşması bulunuyor. Banka müşterisi olmasanız bile o firmanın ürünlerini almış ve memnunsanız kredi kullanarak cep telefonunu alabilirsiniz. Telefon kredisi veren bankalar arasında en çok INGBank ve Odeabank yer alırken diğer bankalarda kredi imkânı veriyor.

INGBank Cep Telefonu Kredisi

INGBank’ın Teknosa firmasıyla anlaşması bulunmaktadır. Kredinin adına Tekno Kredi adı verilmiştir. Tekno Kredi ile birlikte cep telefonu alabilirsiniz. Tekno Kredi de komisyon ve masraf ücreti alınmıyor. Kredi miktarı alacağınız cep telefonuna göre değişiklik gösterir. Kredi limiti 500 TL ile 15.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Krediyi almak için banka şubesine gitmenize gerek yok. SMS, Teknosa mağazaları ve internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

INGBank Telefon Kredisi SMS Başvuru

Tekno Krediye SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullanarak mesaj bölümünden TC kimlik numaranızı ve ürünün kodunu yazıp 2229’a gönderiniz. Başvuru onaylandıktan sonra istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Kredi taksitlerini INGBank şubelerine, internet üzerinden ve ATM’lerden ödeyebilirsiniz.

Diğer bir yazımız olan Telefon Kredisi Veren Bankalar‘ı okumanızı tavsiye ederiz.Yazımızda cep telefonu veren bankaları detaylı bir şekilde anlatılmıştır…

cep telefonu kredisi nasıl alınır
cep telefonu kredisi nasıl alınır

OdeaBank Cep Telefonu Kredisi

Odeabank Vatan Bilgisayar ile anlaşma sağlamıştır. İsterseniz cep telefonu ya da istediğiniz teknolojik ürünü kredi ile alabilirsiniz. Ödemelerinizi taksitler halinde yaparsınız. Kredi başvurusu için banka şubesine gitmenize gerek yok. SMS ile başvuru yapabilirsiniz. TC kimlik numarası yazıp 8444’e mesaj gönderin. Kredi başvurunuz gün içersinde değerlendirilir.

Krediyi neden kullandığınız sorulur. Telefon kredisi olarak cevaplayabilirsiniz. Kredi limiti, vade ve faiz oranı belirlenir. Masraf bedeli açıklanır. Kredinizi aldıktan sonra istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz.

Cep telefonu almak istiyorsunuz fakat cep telefonunun dışında da nakit ihtiyacınız varsa maaşınızın kaç katı kadar kredi çekebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Maaşımın kaç katı kadar kredi çekebilirim adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.İyi okumalar…

Denizbank MediaMarket Telefon Kredisi

Denizbank’ın MediaMarket ile anlaşması bulunuyor. MediaMarket sitesine girip TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı girerek başvuru yapabilirsiniz. MediaMarket mağazalarını ziyaret edip, müşteri temsilcileri ile görüşerek başvuru yapabilirsiniz. Kredi için 36 ay vade imkânı bulunuyor.

Garanti Bankası Cep Telefonu Kredisi

Garanti Bankasından kredi kullanarak hayal ettiğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. 36 ay vade imkânı sunulurken kredi için %1,84 faiz uygulanıyor. Garanti Bankasından telefon kredisi almak için 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ya da banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

cep telefonu kredisi mediamarkt
cep telefonu kredisi mediamarkt

İş Bankası Cep Telefonu Kredisi

İş Bankasından kredi alarak cep telefonu almanız mümkün. Alacağınız kredi için %1,20 faiz uygulanırken 36 aya kadar vade imkânı sunuluyor. İş Bankasından cep telefonu kredisi almak için banka şubelerine ya da 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Fibabanka Kredisi

Vatan Bilgisayarın Fibabank ile anlaşması bulunuyor. Faizsiz 3422 SMS kredi kampanyası bulunuyor. 10 taksit imkânı bulunuyor. Faiz alınmıyor.

Vatan yazıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3422’ye mesaj gönderin. Başvurunuz olumlu yanıtlandı diye cevap gelirse, Vatan Bilgisayar mağazasına giderek cep telefonu alabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi banka şubelerine, anlaşmalı bankaların ATM’leri ve PTT’ye ödeyebilirsiniz.

Telefon Kredisi: Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin