Ana Sayfa Kredi Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

1
Paylaş
Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar
Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli askerlik durumu ile ilgili detaylar açıklanmaya devam ediyor. Bedelli askerlikte yaş 25, ödenecek ücret 15.000 TL olacağı açıklandı. Bedelli askerlik için gayrimenkul, araba, bilgisayar, telefon ve değerli eşyalarını satanlar var.

Bedelli askerlik 5 milyon genci ilgilendiriyor. Bedelli askerlikte yaş ve ücretten sonra istenen ilk şart 28 gün askerlik yapmak. Bedelli askerlikte ilk başvuruda 300 bin kişinin başvuracağı tahmin ediliyor. Bedelli askerlik için ödenecek ücret 15.000 TL ama herkes bu parayı hemen bulup yatıracağı imkanları olamayabiliyor. Bu durumda 15.000 TL’yi tamamlayamayanlar bankalarda kredi çekmeyi tercih ediyor.

Bedelli Askerlik Kimler Faydalanabilir?

Bedelli askerliğin Ekim ayında yasal düzenlemesi yapılmış olacak. Ekim 1991 ve öncesi doğumlular bedelli askerlikten faydalanabilir. 27 yaşından gün almanız gerekiyor. Gün, ay ve yıl olarak 26 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

Bedelli Askerlik Kredisi Alma Şartları

Kredi borcunuzun olmaması gerekiyor. Yasal takip ve kara liste içinde olmamalısınız. Bankalardan yaptığınız işlemlerden dolayı kırmızı kalem yememiş olmanız gerekir. Sicil affı ile kara listeden çıkmış olabilirsiniz. Aylık geliriniz olmalı. Gelir durumunuzu banka için belgelemelisiniz. Bankalar kredi notunuzu da dikkatlice inceliyor. En düşük kredi notu puanı 1.300 ve üzeri olması gerekiyor. Yukarıdaki şartları yerine getirmeyen kişilere bankalar kredi vermiyor.

Bedelli Askerlik Çalışma Durumu

Eğer işinizi beğenmiyorsanız bu bir fırsat olur. İş sözleşmesini fesih edip ya da 28 gün askerlik yaptıktan sonra kıdem tazminatı almanız da mümkün olacak. Kamu ve özel sektör ayrıma yapılmaksızın 28 gün ücretsiz izinli sayılacak. SGK primleri yatırılmayacak. İş sözleşmeleri askıya alınacak. Kıdem tazminatından yararlanmak için en az 1 yıl çalışmış olmanız gerekir.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Ziraat Bankası bedelli askerlik için kredi veriyor. 15.000 TL kredi için %1,63 faiz uygulanıyor. En fazla 48 ay vade imkânı tanınıyor. 48 ay vade için aylık 485 TL taksit ödeniyor. Geri ödenecek para 23.343 TL olur. Ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak başlatmanız mümkün.

Dosya masrafsız kredi alarak krediye ek olan dosya masraflarını ödemeden kredinizi alabilirsiniz.Peki bedelli askerlik kredisi için dosya masrafsız kredi veren bankalar hangileri?

Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi
Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi
Türkiye İş Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik için kredi almak isteyenler Türkiye İş Bankasından kredi alabilir. 48 ay vade imkanı ve %1,7 faiz uygulanıyor. Geri ödenecek para 23.744 TL olurken, aylık ödenecek taksit tutarı 493 TL olarak hesaplanıyor.

Askere Kredi Kartı: Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Burgan Bank Bedelli Askerlik Kredisi

48 ay vade imkânı ile aylık 686,47 TL taksit ödeyerek bedelli askerlik kredisi alabilirsiniz.

ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi

ING Bank’tan faydalanarak bedelli askerlik kredisi alabilirsiniz. %1,74 faiz oranı 48 ay vade imkânı sunuluyor. Aylık 498 TL taksitler halinde ödeme yaparsınız. Alınacak 15.000 TL için geri ödeyeceğiniz para 23.974 TL olur.

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi

Vakıfbank’ın yaz kredisi kampanyası bulunuyor. 15.000 TL alıp, 48 ay vade imkânından faydalanarak aylık 499,04 TL taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Bedelli askerlik için çekeceğiniz 15.000 TL kredi için 23.953.31 TL geri ödenmiş olur.

Halk Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Halk Bankası uygun faiz ve vade oranlarıyla en iyi bankalar arasında yer alıyor. İhtiyaç kredilerinde faiz oranı %1,63’tür. 48 ay vade imkânı tanınıyor. Aylık 484,66 TL ödeyerek bedelli askerlik için kredi alabilirsiniz. Banka çekeceğiniz kredi için 231 TL dosya ücreti alıyor. Geri ödeyeceğiniz para 23.263.65 TL olur.

Akbank Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik kredisi almak istiyorsanız Akbank’ı tercih etmenizde fayda var. Ödemelerinizi 3 ay ertelemeli başlatmanız mümkün. Alacağınız 15.000 TL bedelli askerlik kredisi için %1,97 faiz oranı ve 48 ay vade imkânı ile alabilirsiniz. Alacağınız kredi için dosya masrafı alınmıyor. Ek bir belge istenmiyor. Ayrıca en önemlisi de asker adayının ailesi ya da yakınları da krediye başvurabiliyor.

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik kredisinde 1-12 ay ile 13-36 ay arasında değişen vade fırsatı bulunuyor. Alacağınız kredi için kredi tutarının binde beşi kadar ücret alınıyor. Bedelli askerlik için kredi aldığınız için askerlik başvuru belgeniz de isteniyor.

TEB Bedelli Askerlik Kredisi

TEB Bankasından bedelli askerlik kredisi alabilirsiniz. %2,09 faiz oranı uygulanıyor. 48 ay vade imkânı sunuluyor. Kredi ödemesinde 3 ay erteleme fırsatı var. 3 ay erteleme faiz oranı %1,05. Çekeceğiniz kredi için binde beş kredi tahsis ücreti alınıyor.

Fibabanka Bedelli Askerlik Kredisi

Fibabanka’yı kullanarak bedelli askerlik kredisi alabilirsiniz. Farklı kredi kampanyaları bulunuyor. 12 aydan 36 aya kadar vade fırsatı sunuluyor. 5.000 TL ile 10.000 TL arasında kredi alırsanız, 1,05 faiz oranı uygulanıyor. 10.001 TL ile 20.000 TL arasında kredi alırsanız yine %1,15 faiz oranı uygulanıyor. Kredinizin %0,50’si kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalardan kredi çekerek,çektiğiniz krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.Peki 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin