Ana Sayfa İhtiyaç Kredisi 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

0
Paylaş
60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçların karşılanması için tercih edilen yer, bankalardır. Bu durumda en uygun vade ve faiz seçenekleri hangi bankada araştırmaya başlıyoruz. Bankaların birçoğunda ihtiyaç kredilerinde vade sayısı 48’dir. Bankaların 48 aydan fazla vade uyguluyor söylenmesi yanlış olur. Bankalar farklı seçenekleri göz önüne aldığında 60 ay ile 120 ay vade arasında kredi verebiliyor. Yüksek vade de verilen krediler kampanya dahilinde verildiği için, sürekliliği bulunmuyor. Bu durumda kredi kampanyalarını takip etmek gerektiğini söyleyebiliriz.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kullanılabilir Mi?

Bankalar kredi kampanyaları dahilinde 60 ay vadeli kredi verebiliyor. 60 ay ya da üstünde bulunan krediler kampanya dahilinde bulunduğu için normal sürede başvuru yapılan ihtiyaç kredileri 48 ay vade ile sınırlandırılmıştır. Kredi faizleri yüksek olabilir. Kredi başvurusunda bilgilerin doğru girilmesi gerekiyor.

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

60 ay ile 120 ay arasında değişen vade süresinde kredi veren bankalar bulunuyor. Banka faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Araştırma yaptıktan sonra en uygun faiz oranı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vade oranı arttıkça faiz oranı artar ve geri ödenecek kredi miktarı yüksek olur.

Garanti Bankası

Garanti Bankası uzun vadeli kredi kampanyaları bulunuyor. 60 ay vade imkânı ile kullanılabilecek en yüksek kredi miktarı 50.000 TL’dir. 1.200 TL dosya masrafı bulunmaktadır. 50.000 TL 60 ay vadeli kredi için faiz oranı % 1,34’tür.

Ziraat Bankası

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi ile birlikte araba, arsa, diğer nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 60 ay vadeli uzun ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı % 1,19’dur. Kredi limiti ve tüm detaylar için bankanın şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ayrıca bilgi almak için müşteri temsilcileriyle de görüşebilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank uzun vadeli ihtiyaç kredisinde vadeyi 84 aya kadar uzun tutabiliyor. Faiz oranı ve kredi limiti için banka şubesi ya da müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekiyor.

TEB

60 ay vadeli kredi kampanyası bulunuyor. Alabileceğiniz kredi en fazla 50.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Dosya masrafı ve faiz oranı için banka şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Müşteri temsilcisinden de bilgi alabilirsiniz.

Odeabank Eğitim ve Tadilat Kredisi

48 ay ve üstünde vade seçenekleri ile kredi veriyor. Ev tadilatı ya da eğitim için kredi alabilirsiniz. 120 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi miktarı, faiz oranları, dosya masrafı ve geri ödenecek kredi miktarı için, banka şubesi ya da müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekiyor.

Akbank

50.000 TL kredi limiti bulunuyor. % 1,30 oranında faiz uygulanıyor. Krediyi dosya masrafsız olarak kullanmak mümkün.

60 Ay Vadeli Kredi Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Krediyi almadan önce faiz oranı, vade seçenekleri ve geri ödenecek kredi miktarını dikkatlice hesaplayıp, en uygun olanını seçmeniz gerekir. Genelde faiz oranı ve vade süresi dikkate alındığında geri ödenecek kredi miktarı yüksek olacaktır.

İhtiyaç kredisine ihtiyacınız bulunuyorsa Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu adlı makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin