Ana Sayfa Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

0
Paylaş
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Kredi çektiniz ve yatırıma yöneldiniz. Yatırım kârını birkaç ay sonra alırsınız. 3 ay ertelemeli kredi yatırım yapıp, kârını alıp, ödemeyi sonra yapacak kişileri harekete geçirmiştir. Alacağınız kredilerin bir avantajı, krediyi aldıktan sonra 3 ay sonra ödemeye başlamasıdır. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi 3 ay ertelemeli krediler içinde yer alıyor.

Kredi aldığınızda ödemeler genellikle aylık olur. Kredi alan kişi bir sonraki ay ödemeye başlamayı istemez. Kredi aldıktan birkaç ay sonra ödemek isterler. Bankalar da müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 3 ay ertelemeli kredi imkânı sunmuştur. 3 ay ertelemeli olarak; ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi almanız mümkün.

Bankalar verdikleri kredileri için ödemelerde 3 ay sonra ödeme imkânı sunarak müşterilerine kolaylık sunmuş oluyor. 3 ay ertelemeli kredi aldıysanız, 3 ay boyunca para toplayıp toplu ödeme yapabilirsiniz. Bu durumda krediniz 3 ay önce biter.

3 Ay Ertelemeli Kredi Şartları

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar müşterileri için herhangi bir şart aramıyor. 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Kredi alırken gelir belgesi istenir. Normal olarak kredi başvurularında aranan şartlar geçerlidir. Kredi notunuz yüksekse, bankalar kredi başvurusunu olumlu şekilde değerlendirir. Kredi notu düşük olan kişiler 3 ay ertelemeli kredi alamaz.

18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Konut kredisinde en yüksek vade imkânı 48 aydır. Konut kredisinde kredi çekecek kişi gelir belgesini sunar. Aile içinden başka bir geliri gösteremez. İpotek kullanacaksanız herkesin rızası olmalıdır.

3 Ay Ertelemeli Kredi Gerekli Evraklar

Normal kredi alırken istenen evrakları 3 ay ertelemeli kredi alırken de aynı belgeleri bankaya sunarsınız. Kredi işlemi gerçekleştirmek için nüfus cüzdanı mutlaka yanınızda olması gerekiyor. Nüfus cüzdanı olmadan birçok işlem yapılmıyor. Kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Gelir belgesi için resmi evrak getirmeniz gerekir.

Mevcut borçlarınızı tek bir bankada toplamak ve sadece o bankaya ödeme yapmak istiyorsanız Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalardan kredi çekerek tek bir banka üzerinden kredi ödemesi yapabilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Ödeme Avantajları

Normal kredi alırsanız ödemeler bir sonraki ay başlar. Ertelemeli kredi ödemeniz 3 ay sonra başlar. 3 ay boyunca aylık olarak taksitleri biriktirmeye başlarsanız, 3 aylık toplu ödeme yapmış olursunuz. Bu durumda kredi ödemeleriniz 3 ay önce bitmiş olur.

Ertelemeli kredi veren bankalar
Ertelemeli kredi veren bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası

Daha önce 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları düzenlemiştir. Garanti Bankası 2018 dönemi için bir kampanyası bulunmuyor. Faiz ve maliyet oranı arttığı için Garanti Bankası ertelemeli kredi vermiyor.

Halk Bankası

Halk Bankası 3 ay ertelemeli kredi veriyor. En fazla 120 ay vade imkânı bulunuyor. Faiz oranı %0,88 ile %1,15 arasında değişiklik gösterir. Vade imkânı ve uygun faiz oranı ile konut alacak kişiler Halk Bankası ertelemeli kredi kullanabilir.

Vakıfbank

Vakıflar Bankası ertelemeli kredi imkanı tanıyor. Vakıfbank KOBİ kredisini kullanmaya açtı. En fazla 36 ay vade imkanı tanıyor. 100.000 TL’ye kadar kredi almanız mümkündür. Faiz oranı ve en uygun vade için Vakıfbank şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.

İcralık durumdaysanız İcralık Durumda Kredi Veren Bankalardan kredi alabilirsiniz…

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası devlet bankasıdır. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan birisidir. %1,19 faiz oranı uygulanır.

İş Bankası

Türkiye İş Bankası daha önce ertelemeli kredi vermiştir ancak 2018 yılı için böyle bir kampanyası bulunmuyor.

hangi bankalar ertelemeli kredi veriyor
hangi bankalar ertelemeli kredi veriyor
ING Bank

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası bulunuyor. 36 ile 48 ay vade imkânı var. Kredi puanına göre faiz oranı değişiyor. Faiz oranı %1,69 ile %1,99 arasında değişiyor.

Kredi puanı 1800-1849 arasında olanlar için faiz oranı; %1,89

Kredi puanı 1700-1799 arasında olanlar için faiz oranı; %1,94

Kredi puanı 1600-1699 arasında olanlar için faiz oranı %1,99

Akbank

Akbank’ı kullanarak 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. 45 ay vade ve aylık %1,85 faiz uygulanır. Kredi başvurularını banka şubelerinden ve internetten yapabilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank’tan alacağınız ertelemeli kredi için 45 ay vade imkânı sunuluyor. Faiz oranları aylık %1,68 ile %2,25 arasında değişiklik gösteriyor.

TEB

TEB Bankasından ertelemeli kredi alabilirsiniz. TEB Bankasında ertelemeli kredi için %1,60 faiz oranı uygulanır. 48 aya kadar da vade imkânı tanınır.

Maaşınızın kaç katı kadar kredi çekebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Maaşımın Kaç Katı Kredi Alabilirim adlı yazımızı okuyabilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin